Нүүр хуудас > Бүтээгдэхүүн > Фенүүд, Дулааны менежмент > DC Fans > F412R-24LB
F412R-24LB
F412R-24LB
OMRON AUTOMATION & SAFETYЗургууд нь зөвхөн лавлагаанд зориулагдсан болно.
Бүтээгдэхүүний дэлгэрэнгүй мэдээллийг бүтээгдэхүүний техникийн үзүүлэлтүүдийг үзнэ үү.
Components-World.HK, F412R-24LB-ийг Components-World.HK, 1 жилийн баталгаат -ээс худалдаж аваарай
Шүлэг хүсэх
Хэсгийн дугаар F412R-24LB
Үйлдвэрлэгч Copal Electronics
Тодорхойлолт FAN AXIAL 41X12.2MM 24VDC WIRE
(ам.доллараар)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Хэсгийн дугаар F412R-24LB Үйлдвэрлэгч Copal Electronics
Тодорхойлолт FAN AXIAL 41X12.2MM 24VDC WIRE Үнэгүй статус / RoHS статус Чөлөөт удирдамж / RoHS-ийн шаардлага хангасан
Тоо хэмжээ боломжтой 16873 pcs Мэдээллийн хуудас F412R
Ангилал Фенүүд, Дулааны менежмент Өргөн 12.20mm
Жин 0.044 lb (19.96g) Хүчний хүрээ 20.4 ~ 27.6VDC
Хүчдэл - Үнэлгээ 24VDC Гэрээг цуцлах 2 Wire Leads
Статик даралт 0.059 in H2O (14.7 Pa) Хэмжээ / хэмжээ Square - 41mm L x 41mm H
Цуврал F412R RPM 4200 RPM
Эрчим хүч (ватт) 720mW Бусад нэрс 563-1137
F412R24LB
Үйлдлийн температур 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) Дуу чимээ 16.0 dB(A)
Амьдрал @ Тем. - Үнэгүй статус / RoHS статус Lead free / RoHS Compliant
Хамгаалалтын хамгаалалт - Онцлог -
Fan төрөл Tubeaxial Одоогийн үнэлгээ 0.030A