Нүүр хуудас > Бүтээгдэхүүн > Фенүүд, Дулааны менежмент > DC Fans > F412R-12LLB
F412R-12LLB
F412R-12LLB
OMRON AUTOMATION & SAFETYЗургууд нь зөвхөн лавлагаанд зориулагдсан болно.
Бүтээгдэхүүний дэлгэрэнгүй мэдээллийг бүтээгдэхүүний техникийн үзүүлэлтүүдийг үзнэ үү.
Components-World.HK, F412R-12LLB-ийг Components-World.HK, 1 жилийн баталгаат -ээс худалдаж аваарай
Шүлэг хүсэх
Хэсгийн дугаар F412R-12LLB
Үйлдвэрлэгч Copal Electronics
Тодорхойлолт FAN AXIAL 41X12.2MM 12VDC WIRE
(ам.доллараар)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Хэсгийн дугаар F412R-12LLB Үйлдвэрлэгч Copal Electronics
Тодорхойлолт FAN AXIAL 41X12.2MM 12VDC WIRE Үнэгүй статус / RoHS статус Чөлөөт удирдамж / RoHS-ийн шаардлага хангасан
Тоо хэмжээ боломжтой 13447 pcs Мэдээллийн хуудас F412R
Ангилал Фенүүд, Дулааны менежмент Өргөн 12.20mm
Жин 0.044 lb (19.96g) Хүчний хүрээ 10.2 ~ 13.8VDC
Хүчдэл - Үнэлгээ 12VDC Гэрээг цуцлах 2 Wire Leads
Статик даралт 0.047 in H2O (11.8 Pa) Хэмжээ / хэмжээ Square - 41mm L x 41mm H
Цуврал F412R RPM 3750 RPM
Эрчим хүч (ватт) 480mW Бусад нэрс 563-1134
F412R12LLB
Үйлдлийн температур 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) Дуу чимээ 14.0 dB(A)
Амьдрал @ Тем. - Үнэгүй статус / RoHS статус Lead free / RoHS Compliant
Хамгаалалтын хамгаалалт - Онцлог -
Fan төрөл Tubeaxial Одоогийн үнэлгээ 0.040A