Нүүр хуудас > Бүтээгдэхүүн > Эсэргүүцэл > Цооногийн эсэргүүцэлээр дамжина > MFR25SFRF52-412R
MFR25SFRF52-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYЗургууд нь зөвхөн лавлагаанд зориулагдсан болно.
Бүтээгдэхүүний дэлгэрэнгүй мэдээллийг бүтээгдэхүүний техникийн үзүүлэлтүүдийг үзнэ үү.
Шүлэг хүсэх
Үйлдвэрлэгч Yageo
Тодорхойлолт RES MF 1/4W 1% AXIAL
(ам.доллараар)
5000 pcs
Product parameter
Хэсгийн дугаар MFR25SFRF52-412R Үйлдвэрлэгч Yageo
Тоо хэмжээ боломжтой 5895454 pcs Мэдээллийн хуудас MFR Series
Ангилал Эсэргүүцэл Хүлцэл ±1%
Температурын коэффициент ±100ppm/°C Нийлүүлэгчийн төхөөрөмжийн багц Axial
Хэмжээ / хэмжээ 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm) Цуврал MFR
Эсэргүүцэл 412 Ohms Эрчим хүч (ватт) 0.25W, 1/4W
Сав баглаа боодол Tape & Reel (TR) Багц / Кейс Axial
Үйлдлийн температур -55°C ~ 155°C Тооцооллын тоо 2
Үнэгүй статус / RoHS статус Lead free / RoHS Compliant Өндөр - Суудлын (Хамгийн их) -
Онцлог - Дэлгэрэнгүй тодорхойлолт 412 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film