Нүүр хуудас > Бүтээгдэхүүн > Эсэргүүцэл > Цооногийн эсэргүүцэлээр дамжина > MFP50SBRE52-412R
MFP50SBRE52-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYЗургууд нь зөвхөн лавлагаанд зориулагдсан болно.
Бүтээгдэхүүний дэлгэрэнгүй мэдээллийг бүтээгдэхүүний техникийн үзүүлэлтүүдийг үзнэ үү.
Шүлэг хүсэх
Үйлдвэрлэгч Yageo
Тодорхойлолт RES MF 1/2W 0.1% AXIAL
(ам.доллараар)
5000 pcs
Product parameter
Хэсгийн дугаар MFP50SBRE52-412R Үйлдвэрлэгч Yageo
Тоо хэмжээ боломжтой 666850 pcs Мэдээллийн хуудас MFP Series
Ангилал Эсэргүүцэл Хүлцэл ±0.1%
Температурын коэффициент ±50ppm/°C Нийлүүлэгчийн төхөөрөмжийн багц Axial
Хэмжээ / хэмжээ 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm) Цуврал MFP
Эсэргүүцэл 412 Ohms Эрчим хүч (ватт) 0.5W, 1/2W
Сав баглаа боодол Tape & Reel (TR) Багц / Кейс Axial
Үйлдлийн температур -55°C ~ 155°C Тооцооллын тоо 2
Үнэгүй статус / RoHS статус Lead free / RoHS Compliant Өндөр - Суудлын (Хамгийн их) -
Онцлог - Дэлгэрэнгүй тодорхойлолт 412 Ohms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film