Нүүр хуудас > Бүтээгдэхүүн > Эсэргүүцэл > Цооногийн эсэргүүцэлээр дамжина > RNF18FTE412R
RNF18FTE412R
RNF18FTE412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYЗургууд нь зөвхөн лавлагаанд зориулагдсан болно.
Бүтээгдэхүүний дэлгэрэнгүй мэдээллийг бүтээгдэхүүний техникийн үзүүлэлтүүдийг үзнэ үү.
Components-World.HK, RNF18FTE412R-ийг Components-World.HK, 1 жилийн баталгаат -ээс худалдаж аваарай
Шүлэг хүсэх
Хэсгийн дугаар RNF18FTE412R
Үйлдвэрлэгч Stackpole Electronics, Inc.
Тодорхойлолт RES 412 OHM 1/8W 1% AXIAL
(ам.доллараар)
5000 pcs
Product parameter
Хэсгийн дугаар RNF18FTE412R Үйлдвэрлэгч Stackpole Electronics, Inc.
Тодорхойлолт RES 412 OHM 1/8W 1% AXIAL Үнэгүй статус / RoHS статус Чөлөөт удирдамж / RoHS-ийн шаардлага хангасан
Тоо хэмжээ боломжтой 1287273 pcs Мэдээллийн хуудас Resistor Packaging SpecRNF,RNMF Series
Ангилал Эсэргүүцэл Хүлцэл ±1%
Температурын коэффициент ±25ppm/°C Нийлүүлэгчийн төхөөрөмжийн багц Axial
Хэмжээ / хэмжээ 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm) Цуврал RNF
Эсэргүүцэл 412 Ohms Эрчим хүч (ватт) 0.125W, 1/8W
Сав баглаа боодол Tape & Reel (TR) Багц / Кейс Axial
Бусад нэрс RN 1/8 T9 412 1% R