Нүүр хуудас > Бүтээгдэхүүн > Эсэргүүцэл > Цооногийн эсэргүүцэлээр дамжина > RNF14BAC412R
RNF14BAC412R
RNF14BAC412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYЗургууд нь зөвхөн лавлагаанд зориулагдсан болно.
Бүтээгдэхүүний дэлгэрэнгүй мэдээллийг бүтээгдэхүүний техникийн үзүүлэлтүүдийг үзнэ үү.
Components-World.HK, RNF14BAC412R-ийг Components-World.HK, 1 жилийн баталгаат -ээс худалдаж аваарай
Шүлэг хүсэх
Хэсгийн дугаар RNF14BAC412R
Үйлдвэрлэгч Stackpole Electronics, Inc.
Тодорхойлолт RES 412 OHM 1/4W .1% AXIAL
(ам.доллараар)
2500 pcs
Product parameter
Хэсгийн дугаар RNF14BAC412R Үйлдвэрлэгч Stackpole Electronics, Inc.
Тодорхойлолт RES 412 OHM 1/4W .1% AXIAL Үнэгүй статус / RoHS статус Чөлөөт удирдамж / RoHS-ийн шаардлага хангасан
Тоо хэмжээ боломжтой 633386 pcs Мэдээллийн хуудас Resistor Packaging SpecRNF,RNMF Series
Ангилал Эсэргүүцэл Хүлцэл ±0.1%
Температурын коэффициент ±50ppm/°C Нийлүүлэгчийн төхөөрөмжийн багц Axial
Хэмжээ / хэмжээ 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm) Цуврал RNF
Эсэргүүцэл 412 Ohms Эрчим хүч (ватт) 0.25W, 1/4W
Сав баглаа боодол Tape & Box (TB) Багц / Кейс Axial
Бусад нэрс RN 1/4 T2 412 0.1% T