Нүүр хуудас > Бүтээгдэхүүн > Эсэргүүцэл > Чип резистор - Гадаргын холболт > RNCF2512BTE412R
RNCF2512BTE412R
Шүлэг хүсэх
Хэсгийн дугаар RNCF2512BTE412R
Үйлдвэрлэгч Stackpole Electronics, Inc.
Тодорхойлолт RES 412 OHM 0.1% 3/4W 2512
(ам.доллараар)
4000 pcs
Product parameter
Хэсгийн дугаар RNCF2512BTE412R Үйлдвэрлэгч Stackpole Electronics, Inc.
Тодорхойлолт RES 412 OHM 0.1% 3/4W 2512 Үнэгүй статус / RoHS статус Чөлөөт удирдамж / RoHS-ийн шаардлага хангасан
Тоо хэмжээ боломжтой 282581 pcs Мэдээллийн хуудас Resistor Packaging SpecRNCF Series
Ангилал Эсэргүүцэл Хүлцэл ±0.1%
Температурын коэффициент ±25ppm/°C Нийлүүлэгчийн төхөөрөмжийн багц 2512
Хэмжээ / хэмжээ 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm) Цуврал RNCF
Эсэргүүцэл 412 Ohms Эрчим хүч (ватт) 0.75W, 3/4W
Сав баглаа боодол Tape & Reel (TR) Багц / Кейс 2512 (6432 Metric)
Үйлдлийн температур -55°C ~ 155°C Тооцооллын тоо 2
Чийгийн мэдрэмжийн түвшин (MSL) 1 (Unlimited) Үйлдвэрлэгчийн стандарт хугацаа 12 Weeks
Үнэгүй статус / RoHS статус Lead free / RoHS Compliant Өндөр - Суудлын (Хамгийн их) 0.026" (0.65mm)
Онцлог Automotive AEC-Q200 Алдааны түвшин -
Дэлгэрэнгүй тодорхойлолт 412 Ohms ±0.1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Бүтэц Thin Film