Нүүр хуудас > Бүтээгдэхүүн > Эсэргүүцэл > Чип резистор - Гадаргын холболт > RNCF1206BTE412R
RNCF1206BTE412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYЗургууд нь зөвхөн лавлагаанд зориулагдсан болно.
Бүтээгдэхүүний дэлгэрэнгүй мэдээллийг бүтээгдэхүүний техникийн үзүүлэлтүүдийг үзнэ үү.
Шүлэг хүсэх
Хэсгийн дугаар RNCF1206BTE412R
Үйлдвэрлэгч Stackpole Electronics, Inc.
Тодорхойлолт RES 412 OHM 0.1% 1/3W 1206
(ам.доллараар)
5000 pcs
Product parameter
Хэсгийн дугаар RNCF1206BTE412R Үйлдвэрлэгч Stackpole Electronics, Inc.
Тодорхойлолт RES 412 OHM 0.1% 1/3W 1206 Үнэгүй статус / RoHS статус Чөлөөт удирдамж / RoHS-ийн шаардлага хангасан
Тоо хэмжээ боломжтой 876721 pcs Мэдээллийн хуудас Resistor Packaging SpecRNCF Series
Ангилал Эсэргүүцэл Хүлцэл ±0.1%
Температурын коэффициент ±25ppm/°C Нийлүүлэгчийн төхөөрөмжийн багц 1206
Хэмжээ / хэмжээ 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm) Цуврал RNCF
Эсэргүүцэл 412 Ohms Эрчим хүч (ватт) 0.333W, 1/3W
Сав баглаа боодол Tape & Reel (TR) Багц / Кейс 1206 (3216 Metric)
Үйлдлийн температур -55°C ~ 155°C Тооцооллын тоо 2
Чийгийн мэдрэмжийн түвшин (MSL) 1 (Unlimited) Үйлдвэрлэгчийн стандарт хугацаа 12 Weeks
Үнэгүй статус / RoHS статус Lead free / RoHS Compliant Өндөр - Суудлын (Хамгийн их) 0.026" (0.65mm)
Онцлог Automotive AEC-Q200 Алдааны түвшин -
Дэлгэрэнгүй тодорхойлолт 412 Ohms ±0.1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Бүтэц Thin Film