Нүүр хуудас > Бүтээгдэхүүн > Эсэргүүцэл > Чип резистор - Гадаргын холболт > RNCF0603DTC412R
RNCF0603DTC412R
RNCF0603DTC412R
Шүлэг хүсэх
Хэсгийн дугаар RNCF0603DTC412R
Үйлдвэрлэгч Stackpole Electronics, Inc.
Тодорхойлолт RES 412 OHM 0.5% 1/10W 0603
(ам.доллараар)
5000 pcs
Product parameter
Хэсгийн дугаар RNCF0603DTC412R Үйлдвэрлэгч Stackpole Electronics, Inc.
Тодорхойлолт RES 412 OHM 0.5% 1/10W 0603 Үнэгүй статус / RoHS статус Чөлөөт удирдамж / RoHS-ийн шаардлага хангасан
Тоо хэмжээ боломжтой 4249498 pcs Мэдээллийн хуудас Resistor Packaging SpecRNCF Series
Ангилал Эсэргүүцэл Хүлцэл ±0.5%
Температурын коэффициент ±50ppm/°C Нийлүүлэгчийн төхөөрөмжийн багц 0603
Хэмжээ / хэмжээ 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm) Цуврал RNCF
Эсэргүүцэл 412 Ohms Эрчим хүч (ватт) 0.1W, 1/10W
Сав баглаа боодол Tape & Reel (TR) Багц / Кейс 0603 (1608 Metric)
Үйлдлийн температур -55°C ~ 155°C Тооцооллын тоо 2
Чийгийн мэдрэмжийн түвшин (MSL) 1 (Unlimited) Үйлдвэрлэгчийн стандарт хугацаа 12 Weeks
Үнэгүй статус / RoHS статус Lead free / RoHS Compliant Өндөр - Суудлын (Хамгийн их) 0.022" (0.55mm)
Онцлог Automotive AEC-Q200 Алдааны түвшин -
Дэлгэрэнгүй тодорхойлолт 412 Ohms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Бүтэц Thin Film