Нүүр хуудас > Бүтээгдэхүүн > Эсэргүүцэл > Чип резистор - Гадаргын холболт > RNCF0402BTC412R
RNCF0402BTC412R
RNCF0402BTC412R
Шүлэг хүсэх
Хэсгийн дугаар RNCF0402BTC412R
Үйлдвэрлэгч Stackpole Electronics, Inc.
Тодорхойлолт RES 412 OHM 0.1% 1/16W 0402
(ам.доллараар)
10000 pcs
Product parameter
Хэсгийн дугаар RNCF0402BTC412R Үйлдвэрлэгч Stackpole Electronics, Inc.
Тодорхойлолт RES 412 OHM 0.1% 1/16W 0402 Үнэгүй статус / RoHS статус Чөлөөт удирдамж / RoHS-ийн шаардлага хангасан
Тоо хэмжээ боломжтой 1525403 pcs Мэдээллийн хуудас Resistor Packaging SpecRNCF Series
Ангилал Эсэргүүцэл Хүлцэл ±0.1%
Температурын коэффициент ±50ppm/°C Нийлүүлэгчийн төхөөрөмжийн багц 0402
Хэмжээ / хэмжээ 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Цуврал RNCF
Эсэргүүцэл 412 Ohms Эрчим хүч (ватт) 0.063W, 1/16W
Сав баглаа боодол Tape & Reel (TR) Багц / Кейс 0402 (1005 Metric)
Үйлдлийн температур -55°C ~ 155°C Тооцооллын тоо 2
Чийгийн мэдрэмжийн түвшин (MSL) 1 (Unlimited) Үйлдвэрлэгчийн стандарт хугацаа 12 Weeks
Үнэгүй статус / RoHS статус Lead free / RoHS Compliant Өндөр - Суудлын (Хамгийн их) 0.014" (0.35mm)
Онцлог Automotive AEC-Q200 Алдааны түвшин -
Дэлгэрэнгүй тодорхойлолт 412 Ohms ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Бүтэц Thin Film