Нүүр хуудас > Бүтээгдэхүүн > Эсэргүүцэл > Чип резистор - Гадаргын холболт > RNCF0201DTE412R
RNCF0201DTE412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYЗургууд нь зөвхөн лавлагаанд зориулагдсан болно.
Бүтээгдэхүүний дэлгэрэнгүй мэдээллийг бүтээгдэхүүний техникийн үзүүлэлтүүдийг үзнэ үү.
Шүлэг хүсэх
Хэсгийн дугаар RNCF0201DTE412R
Үйлдвэрлэгч Stackpole Electronics, Inc.
Тодорхойлолт RES 412 OHM 0.5% 1/32W 0201
(ам.доллараар)
10000 pcs
Product parameter
Хэсгийн дугаар RNCF0201DTE412R Үйлдвэрлэгч Stackpole Electronics, Inc.
Тодорхойлолт RES 412 OHM 0.5% 1/32W 0201 Үнэгүй статус / RoHS статус Чөлөөт удирдамж / RoHS-ийн шаардлага хангасан
Тоо хэмжээ боломжтой 2246166 pcs Мэдээллийн хуудас Resistor Packaging SpecRNCF Series
Ангилал Эсэргүүцэл Хүлцэл ±0.5%
Температурын коэффициент ±25ppm/°C Нийлүүлэгчийн төхөөрөмжийн багц 0201
Хэмжээ / хэмжээ 0.023" L x 0.011" W (0.58mm x 0.29mm) Цуврал RNCF
Эсэргүүцэл 412 Ohms Эрчим хүч (ватт) 0.03W, 1/32W
Сав баглаа боодол Tape & Reel (TR) Багц / Кейс 0201 (0603 Metric)
Үйлдлийн температур -55°C ~ 155°C Тооцооллын тоо 2
Чийгийн мэдрэмжийн түвшин (MSL) 1 (Unlimited) Үйлдвэрлэгчийн стандарт хугацаа 12 Weeks
Үнэгүй статус / RoHS статус Lead free / RoHS Compliant Өндөр - Суудлын (Хамгийн их) 0.011" (0.28mm)
Онцлог Automotive AEC-Q200 Алдааны түвшин -
Дэлгэрэнгүй тодорхойлолт 412 Ohms ±0.5% 0.03W, 1/32W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Бүтэц Thin Film