GS-R24FS0001.8
GS-R24FS0001.8
OMRON AUTOMATION & SAFETYЗургууд нь зөвхөн лавлагаанд зориулагдсан болно.
Бүтээгдэхүүний дэлгэрэнгүй мэдээллийг бүтээгдэхүүний техникийн үзүүлэлтүүдийг үзнэ үү.
Шүлэг хүсэх
Хэсгийн дугаар GS-R24FS0001.8
Үйлдвэрлэгч STMicroelectronics
Тодорхойлолт DC DC CONVERTER 1.235-5.5V
(ам.доллараар)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Хэсгийн дугаар GS-R24FS0001.8 Үйлдвэрлэгч STMicroelectronics
Тоо хэмжээ боломжтой 15007 pcs Мэдээллийн хуудас
Ангилал Эрчим хүчний хангамж - ТУЗ-ийн холболт Хүчдэл - Гаралт 4 -
Хүчдэл - Үр дүн 3 - Хүчдэл - Үр дүн 2 -
Хүчдэл - Үр дүн 1 1.235 ~ 5.5 V Хүчдэл - Оролт (Мин) 16V
Хүчдэл - Оролт (Max) 35V Төрөл Non-Isolated PoL Module
Хэмжээ / хэмжээ 1.52" L x 0.18" W x 0.50" H (38.7mm x 4.5mm x 12.7mm) Цуврал GS-R24FP
Сав баглаа боодол Bulk Багц / Кейс 10-SMD Module
Бусад нэрс 497-8255 Үйлдлийн температур -25°C ~ 85°C
Гарах тоо 1 Төрөл холбох Surface Mount
Чийгийн мэдрэмжийн түвшин (MSL) 1 (Unlimited) Үнэгүй статус / RoHS статус Lead free / RoHS Compliant
Онцлог - Үр ашиг 83%
Дэлгэрэнгүй тодорхойлолт Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 1.235 ~ 5.5 V 1.8A 16V - 35V Input Одоогийн - Гарц (Max) 1.8A
Үндсэн хэсэг GS-R24F Програмууд ITE (Commercial)
Холбоотой бүтээгдэхүүн
GS-R12FV0001.9 Image
  • Хэсэг #:GS-8M
  • Үйлдвэрлэгчид:Panasonic
  • Тодорхойлолт:M8 INDUCTIVE HEAD 3.5MM 3M CABLE
  • Хувьцаанд:769
GS-8S-C8 Image
  • Хэсэг #:GS-8S-C8
  • Үйлдвэрлэгчид:Panasonic
  • Тодорхойлолт:INDUCTIVE HEAD 4MM 5M CABLE
  • Хувьцаанд:679
GS-R12FS0001.9 Image
GS-8S Image
  • Хэсэг #:GS-8S
  • Тодорхойлолт:INDUCTIVE HEAD 4MM 3M CABLE