Нүүр хуудас > Бүтээгдэхүүн > Кондуктор > Керамик кондуктор > CDR35BP562BFURAB
CDR35BP562BFURAB
CDR35BP562BFURAB
Шүлэг хүсэх
Үйлдвэрлэгч Electro-Films (EFI) / Vishay
Тодорхойлолт CAP CER 5600PF 100V BP 1825
Product parameter
Хэсгийн дугаар CDR35BP562BFURAB Үйлдвэрлэгч Electro-Films (EFI) / Vishay
Тодорхойлолт CAP CER 5600PF 100V BP 1825 Үнэгүй статус / RoHS статус Чөлөөт удирдамж / RoHS-ийн шаардлага хангасан
Тоо хэмжээ боломжтой 4950 pcs Мэдээллийн хуудас CDR Series (MIL-PRF-55681)
Ангилал Кондуктор Хүчдэл - Үнэлгээ 100V
Хүлцэл ±1% Зузаан (хамгийн их) 0.059" (1.50mm)
Температурын коэффициент BP Хэмжээ / хэмжээ 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Цуврал Military, MIL-PRF-55681, CDR35 Үнэлгээ -
Сав баглаа боодол Bulk Багц / Кейс 1825 (4564 Metric)
Үйлдлийн температур -55°C ~ 125°C Төрөл холбох Surface Mount, MLCC
Өндөр - Суудлын (Хамгийн их) - Онцлог -
Алдааны түвшин R (0.01%) Дэлгэрэнгүй тодорхойлолт 5600pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1825 (4564 Metric)
Capacitance 5600pF Програмууд General Purpose