Нүүр хуудас > Бүтээгдэхүүн > Кондуктор > Керамик кондуктор > CDR34BP472BFURAJ
CDR34BP472BFURAJ
CDR34BP472BFURAJ
Шүлэг хүсэх
Үйлдвэрлэгч Electro-Films (EFI) / Vishay
Тодорхойлолт CAP CER 4700PF 100V BP 1812
Product parameter
Хэсгийн дугаар CDR34BP472BFURAJ Үйлдвэрлэгч Electro-Films (EFI) / Vishay
Тодорхойлолт CAP CER 4700PF 100V BP 1812 Үнэгүй статус / RoHS статус Чөлөөт удирдамж / RoHS-ийн шаардлага хангасан
Тоо хэмжээ боломжтой 5681 pcs Мэдээллийн хуудас CDR Series (MIL-PRF-55681)
Ангилал Кондуктор Хүчдэл - Үнэлгээ 100V
Хүлцэл ±1% Зузаан (хамгийн их) 0.059" (1.50mm)
Температурын коэффициент BP Хэмжээ / хэмжээ 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Цуврал Military, MIL-PRF-55681, CDR34 Үнэлгээ -
Сав баглаа боодол Tape & Reel (TR) Багц / Кейс 1812 (4532 Metric)
Үйлдлийн температур -55°C ~ 125°C Төрөл холбох Surface Mount, MLCC
Өндөр - Суудлын (Хамгийн их) - Онцлог -
Алдааны түвшин R (0.01%) Дэлгэрэнгүй тодорхойлолт 4700pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1812 (4532 Metric)
Capacitance 4700pF Програмууд General Purpose