Нүүр хуудас > Бүтээгдэхүүн > Кондуктор > Керамик кондуктор > CDR33BP152BFURAJ
CDR33BP152BFURAJ
CDR33BP152BFURAJ
Шүлэг хүсэх
Үйлдвэрлэгч Electro-Films (EFI) / Vishay
Тодорхойлолт CAP CER 1500PF 100V BP 1210
Product parameter
Хэсгийн дугаар CDR33BP152BFURAJ Үйлдвэрлэгч Electro-Films (EFI) / Vishay
Тодорхойлолт CAP CER 1500PF 100V BP 1210 Үнэгүй статус / RoHS статус Чөлөөт удирдамж / RoHS-ийн шаардлага хангасан
Тоо хэмжээ боломжтой 4950 pcs Мэдээллийн хуудас CDR Series (MIL-PRF-55681)
Ангилал Кондуктор Хүчдэл - Үнэлгээ 100V
Хүлцэл ±1% Зузаан (хамгийн их) 0.049" (1.25mm)
Температурын коэффициент BP Хэмжээ / хэмжээ 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Цуврал Military, MIL-PRF-55681, CDR33 Үнэлгээ -
Сав баглаа боодол Tape & Reel (TR) Багц / Кейс 1210 (3225 Metric)
Үйлдлийн температур -55°C ~ 125°C Төрөл холбох Surface Mount, MLCC
Өндөр - Суудлын (Хамгийн их) - Онцлог -
Алдааны түвшин R (0.01%) Дэлгэрэнгүй тодорхойлолт 1500pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1210 (3225 Metric)
Capacitance 1500pF Програмууд General Purpose