Нүүр хуудас > Бүтээгдэхүүн > Кондуктор > Керамик кондуктор > CDR32BP151BFURAB
CDR32BP151BFURAB
CDR32BP151BFURAB
Шүлэг хүсэх
Үйлдвэрлэгч Electro-Films (EFI) / Vishay
Тодорхойлолт CAP CER 150PF 100V BP 1206
Product parameter
Хэсгийн дугаар CDR32BP151BFURAB Үйлдвэрлэгч Electro-Films (EFI) / Vishay
Тодорхойлолт CAP CER 150PF 100V BP 1206 Үнэгүй статус / RoHS статус Чөлөөт удирдамж / RoHS-ийн шаардлага хангасан
Тоо хэмжээ боломжтой 4267 pcs Мэдээллийн хуудас CDR Series (MIL-PRF-55681)
Ангилал Кондуктор Хүчдэл - Үнэлгээ 100V
Хүлцэл ±1% Зузаан (хамгийн их) 0.051" (1.30mm)
Температурын коэффициент BP Хэмжээ / хэмжээ 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Цуврал Military, MIL-PRF-55681, CDR32 Үнэлгээ -
Сав баглаа боодол Bulk Багц / Кейс 1206 (3216 Metric)
Үйлдлийн температур -55°C ~ 125°C Төрөл холбох Surface Mount, MLCC
Өндөр - Суудлын (Хамгийн их) - Онцлог -
Алдааны түвшин R (0.01%) Дэлгэрэнгүй тодорхойлолт 150pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1206 (3216 Metric)
Capacitance 150pF Програмууд General Purpose