Нүүр хуудас > Бүтээгдэхүүн > Кондуктор > Керамик кондуктор > CDR31BP221BFURAB
CDR31BP221BFURAB
CDR31BP221BFURAB
Шүлэг хүсэх
Үйлдвэрлэгч Electro-Films (EFI) / Vishay
Тодорхойлолт CAP CER 220PF 100V BP 0805
Product parameter
Хэсгийн дугаар CDR31BP221BFURAB Үйлдвэрлэгч Electro-Films (EFI) / Vishay
Тодорхойлолт CAP CER 220PF 100V BP 0805 Үнэгүй статус / RoHS статус Чөлөөт удирдамж / RoHS-ийн шаардлага хангасан
Тоо хэмжээ боломжтой 4603 pcs Мэдээллийн хуудас CDR Series (MIL-PRF-55681)
Ангилал Кондуктор Хүчдэл - Үнэлгээ 100V
Хүлцэл ±1% Зузаан (хамгийн их) 0.051" (1.30mm)
Температурын коэффициент BP Хэмжээ / хэмжээ 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Цуврал Military, MIL-PRF-55681, CDR31 Үнэлгээ -
Сав баглаа боодол Bulk Багц / Кейс 0805 (2012 Metric)
Үйлдлийн температур -55°C ~ 125°C Төрөл холбох Surface Mount, MLCC
Өндөр - Суудлын (Хамгийн их) - Онцлог -
Алдааны түвшин R (0.01%) Дэлгэрэнгүй тодорхойлолт 220pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 0805 (2012 Metric)
Capacitance 220pF Програмууд General Purpose